Kateřina Adámková

Profesionální služby v oblasti péče o nohy a ruce

Jako vyučená kadeřnice se SŠ vzděláním jsem se rozhodla absolvovat kvalifikační pedikérský a manikérský kurz proto, abych mohla veřejně tyto služby znovu nabídnout nejen zákazníkům kadeřnického salonu MARCH na Pekařské ulici v Opavě, kde již dlouhou dobu chyběly, ale také všem, kteří využijí pouze služeb Pedikúry Kate. Provozovnu jsem vybavila na opravdu vysoké profesionální úrovni. Můžete se těšit např. na krásné a pohodlné podologické křeslo nebo nejlepší a nejtišší brusku na trhu Podolog NOVA 3s od firmy Helmut Ruck. Svou práci se snažím dělat pečlivě a svědomitě. Nebojím se nových výzev a vždy Vám ráda poradím a doporučím, jak o chodidla pečovat. Neustále se zdokonaluji a pravidelně navštěvuji řadu odborných seminářů, díky čemuž Vám nabídnu nejen maximální komfort bez bolesti, ale zejména kvalitu odvedené práce. Zabývám se také přístrojovou pedikúrou, která je vhodná pro lidi s diabetem, neuropatií, lupénkou a onemocněním žil.

Kateřina Adámková – specialistka na péči o Vaše nohy a ruce

Moje osvědčení a certifikáty

Mým hlavním cílem je Vaše maximální spokojenost.

-Kateřina Adámková-

Muži a pedikúra

Velmi ráda u sebe uvítám i muže. Pedikúra není jen o lakování nehtů, ale je především zdravotní záležitostí, která pomůže od bolesti nejen nohou. Proto Pánové, nestyďte se a vyzkoušejte jednu ze mnou nabízených variant pedikúry upravenou právě pro Vás! Určitě se rádi budete vracet.

Z mého doplňkového prodeje mým klientům mj. doporučuji originální Adjustační ponožky od firmy Happy Feet. Tuto terapeutickou pomůcku pro vbočený palec, kladívkové prsty, bolestivé paty a jiné problémy nohou nabízím při osobním odběru za opravdu nejnižší ceny v ČR. 1 pár = 529 Kč, 3 páry = 469 Kč / 1 pár, mým klientům při využití služby Suchá pedikúra 1 pár = 499 Kč. Vše o Adjustačních ponožkách Happy Feet najdete na stránkách výhradního dovozce www.pro-nozky.cz.

Takhle to u mně vypadá a co používám

Křeslo WEELKO

Luxusní elektricky nastavitelné pedikérské křeslo s elegantním designem. Má 5 motorů, které automaticky ovládají všechny pohyby a zajišťují komfortní pohodlí.

EMAG EMMI STERI 15

Dokonalou sterilizaci mnou používaných nástrojů Vám zaručí Emmi 15 od německé firmy Emag. Všechny nástroje před sterilizaci ještě vyčistím a dezinfikuju v ultrazvukové čističce.

PODOLOG NOVA 3s

V řídící jednotce má 2 odsávací bezuhlíkové turbíny, které vsají neuveřitelných 280 l vzduchu za 1 minutu, žádný jiný přístroj na trhu Vám nenabídne tak silné, kvalitní a tiché odsávání.

Literatura, ze které čerpám