Manikúra

Krásně upravené ruce vytváří celkovou image člověka. Podáním ruky navazujeme prvotní  kontakt, proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky.

K pěstěným rukám patří profesionálně ošetřené nehty, ať již jde o nehty umělé nebo přírodní.

Tvar a síla přírodního nehtu je velmi individuální, podílí se na nich dědičnost, různá onemocnění, nedostatek minerálů a stopových prvků.

Tam kde příroda nenadělila krásné zdravé nehty, je možnost zvolit modeláž nehtů za pomocí UV gelu, který nám pomůže docílit krásných dlouhých nehtů. Tato metoda jde, dle předešlé visuální kontroly nehtu provést buď na přírodním nehtu, šablonce či umělém nehtu. Protože kladu velký důraz na zdraví nehtů, nehty prodlužuji pouze pomocí šablon. Tímto se vyvaruji nanášení agresivních lepidel, které se aplikují při modelaci na umělé nehtové tipy.

Díky kvalitním materiálům a moderním technologiím můžeme vytvořit velice nápaditý a kreativní design nehtů. Tyto technologie přichází na trh v nepřeberném množství a výběru materiálů.

Klasická manikúra

Je vhodná pro každou ženu i dívku, která pečuje o svůj vzhled. Téměř každá žena si buď touto cestou upravuje nehty doma, nebo si je nechává ošetřit od manikérky. Jde o poměrně snadný způsob, jak udržet nehty krásné a zdravé.

Manikúra P-SHINE

P-shine je čistě přírodní technika, kde leštící pasta obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku.

Ošetření touto japonskou manikúrou P-Shine obsahuje vlešťování výživné pasty do přírodních nehtů a následnou fixaci práškem. Tato pasta i prášek obsahují vitamíny a složky významné pro přírodní nehty. Kůra se opakuje 1 x za 3 týdny. Je vhodná pro ženy i muže.

Modeláž nehtů UV Gelem

Tato technika modeláže patří v současné době mezi nejoblíbenější a lze jí upravovat nehty u rukou i nohou. Velice populární se stala permanentní francouzská manikúra, ale i kreativní zdobení, které vaše ruce zatraktivní.

Zdobení nehtové modeláže se provádí za pomoci barevných color gelů, třpytek, plastových 3D ozdob, nálepek, kamínků, razítek atd.

Camuflage nebo-li nehtový make-up, zamaskuje nedostatky nehtového lůžka a také slouží k optickému prodloužení nehtového lůžka, aplikuje se při nehtové modeláži u rukou i nouhou.

Gel lak!

Máte málo času a nebaví vás čekat až váš oblíbený lak na nehtech uschne? Chcete delší výdrž?
Máme pro Vás řešení…

Lakování přírodních nehtů permanentními UV laky.

  • ihned suché po aplikaci
  • tenká výborně kryjící vrstva
  • na nehtech vydrží až několik týdnů
  • rychlá aplikace na přírodní i gelové nehty
  • pro krátké přírodní nebo i dlouhé gelem zpevněné nehty
  • trendové i klasické barvy nebo čiré provedení
  • pro manikúru, ale i lakování u nohou
  • rychlé odstranění a obměna barvy (cca 60 min)
  • konec obavám z poškození laku

ZPĚT